Ženy jsou jiné: ty, z nichž se muži doslova zbláznili, a jiné, které odpuzují představitele opačného pohlaví. Jaké typy žen nemá nikdo rád?

Arogantní a hrubé

Pokud se žena na všechny dívá s nadšením a považuje se za lepší než ostatní, je to vidět z prvních minut známosti a okamžitě to odpuzuje. Komunikace s arogantními lidmi je nepříjemná, nemají prakticky žádné přátele. A najít druhou polovinu s takovou povahovou vlastností je nesmírně obtížné.

Nikdo také nemá rád hrubost. Přestože muži milují očima, ne ušima, stále hrubá slova mohou urazit a odradit od další komunikace. Dívka by měla být sladká a ženská.

Posedlost

Pokud o sobě žena dává pořád vědět a doslova nedává prostor, vystraší to každého muže. Zástupci opačného pohlaví milují a oceňují svobodu a jakýkoli zásah do ní se považují za pokusy odnést ty nejsvětější a nejdražší. Muži jsou také dobyvateli a ženy si musí hledat sami. A ženská lhostejnost (i zjevná) přitahuje mnoho.

Sobectví

O mnoho mužů je postaráno a jsou přesvědčeni, že ženy by o nich měli přemýšlet. A pokud vyvolená myslí jen na sebe, pak je to odrazující a odpudivé. Sobecká žena je špatná manželka, takže na ni není pohlíženo jako na potenciálního životního partnera. Navíc je nepravděpodobné, že by sobecká matka byla schopna postarat se o své děti, což je také důležité pro vážné muže.

Nedbalé a neudržované

Zaprvé „když vás vidí, tak vám to píší“ a zadruhé, jak si pamatujete, všichni muži milují svýma očima. A pokud žena vypadá nedbale a zanedbaně, je nepravděpodobné, že by upoutala pozornost opačného pohlaví a někoho si podmanila. Hlavními znaky nedbalých vlasů jsou rozcuchané vlasy, zvrásněné nebo špinavé oblečení, rozmazaný make-up a špatný tělesný pach.

Podrážděnost

Pokud je žena často uražena, muž si začne myslet, že dělá něco špatně. Pak, pokud miluje, začne se obviňovat a cítit svou vlastní podřadnost. A rozhodně vám to nepomůže vybudovat pevné vztahy. Impulzivní ženy také nemají nikoho rádi, protože jen málo lidí vydrží neustálé skandály a záchvaty vzteku. Je to otravné a vyčerpávající.

Pokud nepatříte k žádnému z uvedených typů, pravděpodobně budete úspěšní u opačného pohlaví.

Hlavní foto: lemurov.net