Kuchyně je místo v domě, kde připravujeme své snídaně, obědy a večeře, proto tam stále existuje různé jídlo. Kromě toho, že v kuchyni jsou uloženy běžné potraviny, zahrnuje každý proces přípravy každého jídla také vznik odpadu. To je důvod, proč většina hostitelů vkládá do kuchyně odpadkový koš. Bohužel se koš často může stát zdrojem nepříjemného zápachu, i když je odpad pravidelně odstraňován. Takovým problémům se můžete vyhnout použitím obyčejné sody.

1.

Obrázek z google.com

Soda má dvě důležité výhody. Za prvé, je v každém domě, a i když tam není, pak nákup tohoto produktu nebude obtížný a nikterak drahý. Za druhé, soda má skvělé dezinfekční vlastnosti, které umožňují široké použití tohoto produktu. Soda by se měla používat v každodenním životě, zejména pokud jde o čištění a dezinfekci.

2.

Obrázek z google.com

Pokud se odpadky z koše shromažďují každý den a koše se každý den umývají teplou vodou, je nepravděpodobné, že se z koše objeví nepříjemný zápach. Každý hostitel by však rád zjednodušil proces dezinfekce koše. S běžnou jedlou sódou je snadné. Je to produkt, který pomáhá zabránit tvorbě nepříjemných pachů, a tak snižuje frekvenci a přesnost čištění nádoby na odpadky.

3.

Obrázek z google.com

Jen si vezměte sodu a nalijte ji na dno koše. Navržený způsob dezinfekce se samozřejmě používá pouze pro plastové nádoby, které nejsou náchylné ke korozi. V případě kovových nádob soda urychluje proces koroze. V tomto případě pomůže naučit se jednu zajímavou a důležitou věc chránit před korozí.

4.

Vezměte kávový filtr, nalijte do něj sodu, zavřete jej a dejte na dno kovové nádoby. Plastový pytel na odpadky musí být nad filtrem. Tyto nejjednodušší triky vám pomohou zbavit se nepříjemného zápachu v kuchyni.

Hlavní obrázek z google.com