Tvůrci trendů souhlasí, letos se rozloučíme s uměle rovnými vlasy. A vlasy se přirozeně vracejí mírně zvlněné, kudrnaté a dokonce i tzv. mokré, což působí dojmem, že jste právě vylezla ze sprchy.

Pokud jste byli prostě šťastní, že nyní nemusíte nic dělat, ale umýt si vlasy a vypadat krásně, pak vás musíme bohužel zklamat. Módní „přirozený vzhled“ má málo společného s neošetřenými vlasy. Naopak „přírodního vzhledu“ nelze snadno dosáhnout. Čím je účinek přirozenější, tím více ošetření potřebujete a více času byste měli strávit v kadeřnictví.

Existuje však způsob, jak tomu zabránit. Nepracujte tvrdě a oslňujte všechny senzačním a módním účesem. Navíc je to jednoduché, levné a efektivní! Vše, co potřebujete, je: přípravek, který zdůrazňuje kadeře a běžné bavlněné tričko.

Obrázek z google.com

Co musíte udělat?

Umyjte si vlasy jako obvykle, opláchněte, naneste kondicionér a znovu opláchněte. Osušte si vlasy ručníkem a pak je důkladně vyčesejte. Poté votřete do vlasů přípravek, který zdůrazňuje kadeře. Nyní je čas na vyvrcholení této senzační cesty. Musíte použít košili. A jak? Vše je uvedeno v níže uvedeném videu.

Vyzkoušejte tuto senzační metodu, která nevyžaduje žádné drahé přípravy, celou noc v tvrdých válečcích nebo poškození vašich vlasů horkými natáčkami. A nenechávejte si toto tajemství pro sebe!

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com