Každý si je vědom toho, že odpočinek je nezbytný pro to, abychom každý den dobře fungovali. Mnozí z nás se však nemohou opravdu uvolnit.

Často si pleteme skutečnou relaxaci s posezením u televize nebo počítače. Naše tělo se však skutečně uvolní, až když úplně vypnete vířivku života a odříznete zbytečné podněty ve formě filmu nebo hlasité hudby. I několik okamžiků takového vypnutí může přinést lepší výsledky než hodiny strávené sledováním televize.

Nedávné studie ukázaly, že muži se nyní cítí méně spokojeni se svými životy než před 40 lety. Jak je to možné, protože od té doby bylo vynalezeno tolik gadgetů, lékařský pokrok atd.? Všechna tato nová zařízení a zařízení se používají především k práci, ale na relaxaci zapomínáme úplně, ani nevíme, jak relaxovat.

Jak byste tedy měli odpočívat? Pro začátek si jen zkuste sednout a nic nedělat.

Nemusíte chodit do lázní za specializovanými procedurami a jógou. Vše, co potřebujete, je jednoduchý bobkový list. Tato rostlina pochází ze středomořského regionu a za 5 minut vám pomůže relaxovat.

Obrázek z polubione.com

Ruský vědec Gennadij Malachov jako první použil bobkové listy k relaxaci. Charakteristický zápach této rostliny přináší úlevu v mnoha chorobných stavech a pomáhá uklidnit tělo a mysl. Jak to použít?

Je to velmi jednoduché. Zapalte bobkový list a nechte ho zcela shořet v popelníku, mělo by to trvat asi 10 minut. Když znovu vstoupíte do místnosti, ucítíte změnu její atmosféry. Posaďte se na pohodlné křeslo nebo pohovku, zavřete oči a klidně dýchejte. Aroma plovoucí ve vzduchu uklidní vaše tělo a myšlenky.

Vyzkoušejte to ještě dnes! Šťastný odpočinek!

Hlavní obrázek z polubione.com