Kevin zažil hrozný osud navzdory svému mladému věku. Když si zlomil nohu před 13 lety, nikdo neočekával takový konec.

V Kevinově zlomené noze se vyvinula Kevinovi reflexní dystrofie. Doktor řekl, že trpí nejhorší variantou této choroby. V roce 2009 bylo rozhodnuto amputovat nohu. Kevin se pokusil naučit se s tím znovu žít. Řekl si, že to může být vždy horší. Chtěl žít dál a být schopen si užít malých potěšení.

Obrázek z google.com

Přátelé a známí obdivovali jeho přístup k nemoci. Jeden z nich řekl:

"Nejúžasnější věc je, že Kevin si na svůj osud nikdy nestěžuje."

Obrázek z google.com

Život však mladému muži přinesl něco dobrého. Nakonec potkal ženu, se kterou chtěl sdílet svůj život. Na první pohled se zamilovali. Invalidní vozík pro ně nebyl žádný problém. Jeden z Kevinových kolegů zmiňuje, že se konečně začal usmívat od ucha k uchu. Pár se rychle rozhodl oženit. Plánovali svatbu a neobvyklý obřad, pozvali celou rodinu a přátele. Kevin připravil pro svou ženu nádherný dárek, který určitě neočekávala. Během obřadu v kostele požádal kněz všechny, aby vstali. Kupodivu - Kevin také vstal! Slzy štěstí začaly okamžitě létat do očí nevěsty a ona nemohla vyslovit slovo kvůli šoku, v němž byla. Bylo to poprvé, co viděla Kevina stát na vlastních nohou.

Před svatbou šel snoubenec tajně do bolestivé fyzioterapie. Udělal mnoho únavných cvičení, která mu umožnila posílit svaly na nohou. Naučil se chodit v protéze, což nebylo snadné, protože jeho nemoc způsobila strašlivou bolest. Jeho snem však bylo stát na svatbě vedle jeho krásné ženy.

Ve videu můžete sledovat reakci jeho manželky, která viděla Kevina stát:

Zdroj: Youtube.com

Hlavní obrázek z google.com