Péct dort doma – to je skutečný výkon. Na konci tohoto pečlivého procesu již hostitelka není tak šťastná kvůli hotové sladkosti, ale protože příprava těsta vyžaduje tolik úsilí ... Proto nenabízíme návštěvám dorty tak často, jak bychom si přáli. Je dobré, že existují recepty, díky kterým můžete velmi rychle udělat fantastický a lahodný dort!

Náš recept je vhodný pro všechny, kdo milují sladkosti, kteří milují zdravé jídlo a kteří si cení času. Za pouhých 20 minut se na vašem stole objeví dokonalý dort s jemnou, rafinovanou chutí. Také nebudete mít dojem, že jste přípravě této pochoutky věnovali polovinu svého života. Zkuste to a nebudete litovat.

Sušenkový dort

Složení

  • 250 g sušenky (nejlépe máslové sušenky, bez příchutí)
  • 100 g másla
  • 400 g "Nutella"
  • 500 g tvarohu „Philadelphia“

Příprava

1. Smíchejte máslo se lžičkou „Nutelly“. Vložte hmotu do mikrovlnné trouby. Hmota by měla být dobře roztavená.

Obrázek z google.com

2. Sušenky lehce navlhčete vodou a dobře je rozdrťte. Poté přidejte do sušenek „Nutellu“ a máslo a vše vložte do ledničky.

Obrázek z google.com

3. Smíchejte zbytek „Nutelly“ s tvarohem „Philadelphia“ pomocí mixéru. Poté ochlaďte hmotu (vložte do lednice).

Obrázek z google.com

4. Vyjměte hmotu ze sušenek z ledničky. Vyrovnejte ji skleničkou. Pro přípravu tohoto koláče je také důležité zvolit správné náčiní. Musí vypadat skvěle.

Obrázek z google.com

5. Na hmotu sušenek položte tvaroh a „Nutellu“. Opatrně rozložte hmotu nahoře. Odložte na pár minut a počkejte: těsto musí nějakou dobu zůstat takto.

Obrázek z google.com

6. Skvělé sladkosti jsou připraveny! Je to dort, který se nikdy nepotkal s troubou. Vypadá skvěle a chuť je úžasná, protože kombinace lehkého tvarohu a chutné čokolády s bohatou chutí je prostě úžasná …

Obrázek z google.com

Tento dort vám ušetří čas, když se hosté neočekávaně objeví ve vašem bytě. Tento úžasný dezert můžete také udělat se svým dítětem, ten si určitě užije celý proces, protože to není vůbec obtížné! Sdílejte se svými přáteli tento nádherný recept na lahodný dort, který nemusíte vkládat do trouby.

Hlavní obrázek z google.com