Srdce matky nebije rychleji pro nikoho než pro své vlastní dítě. Matka chrání své děti za každou cenu, a pokud to bude nutné, dá jim slovo. Matka je připravena skočit do ohně, aby se její dítě cítilo dobře.

Toto odhodlání a ochota však často zůstává bez povšimnutí. Tentokrát se však to změnilo. Přečtěte si příběh tohoto malého chlapce a zjistěte, jak ho jeho matka moc miluje.

V Nebrasce, stejně jako na mnoha jiných místech, existují pravidla, která určují, zda dítě může použít školní autobus. Tato pravidla jsou samozřejmě navržena tak, aby zajistila, že děti, které žijí na místech mimo školu, budou moci využívat tolik potřebnou přepravu. Bohužel to může také znamenat, že některé rodiny budou v situaci, kdy se jejich děti nebudou moci tímto způsobem dostat do vzdělávací instituce.

To byl případ osmiletého Gaba Belluse a jeho matky Kim. Jejich dům se nacházel mimo vyhrazený provoz autobusu, takže nemohli využívat vybavení školní dopravy. Na druhou stranu ale nežili tak daleko - byli asi 3 km od školy.

Nemají auto

Kim nevlastní auto. Přestože v té době sama studovala na univerzitě, jako matka byla rozhodnuta, že její syn se dostane do třídy. Každý den ho vedla na základní školu v Carriage Hill.

Obrázek z pl.newsner.com

Trasa byla docela nebezpečná a pro Kim bylo obtížné sladit všechno. Dlouhé procházky unavenily osmiletého Gaba docela dost.

Kim se také obávala, jaké by to bylo, když začalo chladné počasí a padal sníh.

Brzy se po městě začaly šířit zprávy o obtížné situaci rodiny a oddanosti této matky.

Obrázek z pl.newsner.com

Gabe a Kim se v této oblasti proslavili, zejména poté, co je místní televizní stanice natočila.

Jednoho rána, když dva šli do školy jako obvykle, se všechno změnilo.

Jedno auto zpomalilo a zastavilo se na ně.

Obrázek z pl.newsner.com

Další matka chtěla pomoci

Řidičem auta se ukázala být Becky Novotny, matka dítěte, která také chodila do stejné školy. Měla tři děti a dokonale věděla, jak obtížné je někdy smířit všechny odpovědnosti.

Poznala Kim a Gaba z televize - věděla, že jim může pomoci. Takže nabídla, že začne Gaba vozit každý den do školy a ze školy.

„Kdybych byla v této situaci já, ráda bych, kdyby někdo pomohl. Je to malé město, lidé by si měli navzájem pomáhat, “řekl Becky na KMTV3.

Obrázek z pl.newsner.com

Kim Becky spadla přímo z nebe. Kromě skutečnosti, že se věci pro matku i syna staly mnohem jednodušší, má nyní ve škole více energie.

Obě tyto matky jsou vynikajícími příklady síly a odhodlání. Když nikdo nechtěl pomoci, Kim našla způsob řešení případu a Becky nabídla pomoc bez nátlaku někoho - udělala to pouze proto, že měla příležitost.

Slyšíte takové dobré skutky každý den!

Zde si můžete prohlédnout video, ve kterém byl celý příběh vyprávěn:

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z pl.newsner.com