Charakteristické znaky nejsou trvalé a mohou se změnit. Přesto i malé věci mohou odhalit některé informace o vaší osobnosti. Podívejte se na fotografii níže a představte si, která z pěti žen bude po odvrácení nejatraktivnější.

Obrázek z wiemy.to

Žena číslo 1

Obrázek z wiemy.to

Jste klidný a sebevědomý člověk. Nebojíte se překážek a nových výzev. Můžete trpělivě sledovat své cíle a v případě selhání se nevzdávat.

Žena číslo 2

Obrázek z wiemy.to

Vyznačujete se společenstvím a otevřeností. Rychle a snadno navazujete kontakty s ostatními. Někdy se chováte trochu naivně, ale pokuste se udržet pozitivní a veselý přístup k životu.

Žena číslo 3

Obrázek z wiemy.to

Tato volba znamená, že jste skromný a plachý. Potřebujete čas, abyste se otevřeli ostatním, a nemáte rádi spontánnost. Vyhýbáte se konfliktům a nepustíte k sobě jen tak někoho.

Žena číslo 4

Obrázek z wiemy.to

Stojíte pevně na zemi a je těžké vás trapit nebo překvapit. Vyznačujete se hrdostí, ale také zdvořilostí. Postaráte se o lidi kolem vás a nenecháte je zranit. Vaše chování se může zdát v pohodě, ale ve skutečnosti rádi pomáháte těm, kteří to potřebují.

Žena číslo 5

Obrázek z wiemy.to

Výběrem této ženy dokážete, že jste nezávislá a vytrvalá osoba. Vaše důvěra vám pomůže dosáhnout vašich cílů a jen zřídka požádáte o pomoc, protože ji prostě nepotřebujete. Není pro vás snadné najít přátele, ale jakmile někomu důvěřujete, může se na vás plně spolehnout.

Hlavní obrázek z wiemy.to