Jednou našel Rob Adamson malé zraněné mládě. Zemřelo by, kdyby ho ten muž nevzal s sebou. Pískle bylo slabé, ale mělo velkou vůli k životu a bylo větší, takže šance na přežití byly dobré.

foto: laykni.com

Po prohlídce veterinářem bylo pískleti napraveno křídlo a byla předepsána strava. Ukázalo se, že se jedná o dítě divoké labutě. Pískle vyžadovalo hodně lásky a péče.

foto: laykni.com

Robert se o toho malého postaral. Nosil všude s sebou, aby se nenudil. Krmení bylo pečlivě naplánováno.

foto: laykni.com

Sidney (jak nazývali své pěstounské dítě) byl na svého pána tak zvyklý, že dokonce spali vedle sebe. Robert a pták byli neoddělitelní, byli vždy spolu: cestovali, šli nakupovat, plavali po řece.

foto: laykni.com

Robert měl ještě jednoho domácího mazlíčka - čivavu, která byla Sydneymu velmi blízko.

foto: laykni.com

Aby nebyl proti přírodě, muž se rozhodl vzít ptáka do organizací milovníků zvířat, aby jej přizpůsobili jeho přirozenému prostředí. Koneckonců, labuť musí vyrůst, najít partnera a žít s ním po zbytek života. Ale bohužel ... K velkému úžasu zaměstnanců střediska Sydney pevně odmítla žít na čerstvém vzduchu a odletět.

foto: laykni.com

Milovníci zvířat museli ptáka vrátit. Robert byl potěšen: jeho mazlíček mu chyběl. Nyní všichni žijí společně pod jednou střechou: Rob, jeho manželka, Sidney a pes.

foto: laykni.com

Toto je úžasný příběh o přátelství.

foto: laykni.com

Hlavní foto: google.com